Користувачів: 0
Головна » 2014 » Грудень » 19 » Фінал першості району з баскетболу серед юнаків
12:14
Фінал першості району з баскетболу серед юнаків

18 грудня на базі спортивного залу Великобурлуцької школи проведено фінал першості з баскетболу серед юнаків навчальних закладів району.

До фінальної частини пройшли команди наступних навчальних закладів: с.Підсереднє, смт.Приколотне, с.Шипувате, с.Андріївка, с.Григорівка та Великобурлуцький ліцей.

В першому етапі стикових ігор сліпий жереб звів наступні команди, Великобурлуцький ліцей і ЗОШ с.Андріївка (18:15 перемога за ліцеїстами), ЗОШ с.Шипувате і смт.Приколотне (12:9, на користь приколотнян), ЗОШ с.Підсереднє та с.Григорівка (18:16, на користь підсереднян).

Команди що зазнали поразки розіграли між собою 4-6 місця, так впевнено обігравши своїх опонентів впевнене четверте місце посіла команда з НВК с.Григорівка (вчитель фізичної культури Дмитро Голуб), з однією перемогою п’яте місце посідає команда Приколотнянської школи (вчитель фізичної культури Євген Посохов), замикає шістку фіналістів команда ЗОШ с.Андріївка (вчитель фізичної культури Олександр Холодняк).

До групи призерів, що розіграли 1-3 місця пройшли команди: Великобурлуцького ліцею, ЗОШ с.Підсереднє та с.Шипувате. Здобувши дві перемоги над своїми суперниками, перше місце здобуває команда Підсереднянської школи (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко), друге місце посіли юнаки Великобурлуцького ліцею (вчитель фізичної культури Анатолій Ситник), третє місце займає команда Шипуватської школи (вчитель фізичної культури Валерій Голуб).

В кожній команді, за підсумком всіх фінальних ігор було визначено кращих гравців команд. Ними стали: Максим Приходько (ЗОШ с.Андріївка), Дмитро Лещенко (ЗОШ смт.Приколотне), Євген Азаров (НВК с.Григорівка), Анатолій Віцота (ЗОШ с.Шипувате), Владислав Дудка (Великобурлуцький ліцей), Ярослав Ярощук (ЗОШ с.Підсереднє).

На урочистому шикуванні, команди переможниці відзначені дипломами та кубками, а кращі гравці дипломами сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Переглядів: 378 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0